Optimal 110 Automatic

Co powiesz na automatyczne domykanie modułów ściany przesuwnej? Prostota obsługi oraz wygoda zamykania i otwierania modułów to największe korzyści, jakie dają Ci ściany mobilne automatyczne Optimal 110 Automatic. System automatycznych ścian przesuwnych został zaprojektowany z myślą o prostej aranżacji przestrzeni w biurach, restauracjach i apartamentach. System Optimal 110 Automatic to zautomatyzowane moduły, które możesz w prosty sposób i w krótkim czasie automatycznie zamknąć i otworzyć.

Ściana przesuwna rozdziela pomieszczenia, skutecznie izolując je akustycznie i umożliwiając dowolne wykorzystanie i aranżację każdego z nich w zależności od indywidualnych preferencji. W wyniku automatycznego rozparcia modułów tworzy się akustyczna bariera pomiędzy pomieszczeniami, dlatego automatyczne ściany mobilne akustyczne sprawdzają się tak dobrze w salach konferencyjnych, restauracjach, biurach czy hotelach.

01

Zautomatyzowane moduły
AKUSTYCZNE

Podstawowym elementem ścian są zautomatyzowane moduły akustyczne, które mają szerokość od 80 cm do 130 cm i wysokość dostosowaną do wysokości pomieszczenia. Grubość ściany to 11 cm. Wartość izolacyjności akustyczniej, podobnie jak w ścianach z systemu Acoustic, wynosi od 42 dB do 54 dB.

02

Wygodne i praktyczne MODUŁY

Każdy z modułów systemu automatycznych ścian działowych Optimal 110 Automatic jest zawieszony w aluminiowym torze jezdnym, który jest zainstalowany w płaszczyźnie sufitu. Jedną z największych zalet systemu jest brak konieczności wykorzystania prowadnic podłogowych. To proste w obsłudze rozwiązanie, które daje doskonałą izolacyjność akustyczną we wnętrzu.

03

Konstrukcja paneli AKUSTYCZNYCH

Poznaj oznaczenia elementów budowy systemu zautomatyzowanych ścian akustycznych Optimal 110 Automatic.

  1. stalowa belka konstrukcyjna
  2. mechanizm rozpierający-ryglujący
  3. wełna akustyczna
  4. listwa rozpierająca przypodłogowa
  5. listwa rozpierająca przysufitowa
  6. aluminiowe listwy pióro-wpust
  7. płyty okładzinowe
  8. wózek jezdny

Przesuwne panele automatycznych ścian mobilnych Optimal

 Aby zastosować ściany mobilne automatyczne z systemu Optimal 110 Automatic w pomieszczeniu, nie trzeba montować prowadnic podłogowych. Dzięki temu automatyczne domykanie modułów ściany mobilnej staje się jeszcze bardziej wygodne. Takie rozwiązanie pozwala nie ingerować w projekt wnętrza i zminimalizować koszty montażu. Moduły systemu automatycznych ścian przesuwnych montuje się na torze jezdnym w płaszczyźnie sufitu. Sprawdź też nasze szklane ściany akustyczne!