Ściany mobilne akustyczne

Mobilne systemy przesuwne to rozwiązania nie tylko do zarządzania podziałem przestrzeni. Izolacyjność akustyczna ścian pozwala na oddzielenie pomieszczeń również pod kątem dźwięku. Nowoczesne ścianki działowe akustyczne umożliwiają podział przestrzeni z zachowaniem izolacyjności akustycznej bez konieczności konstruowania betonowych ścian działowych. Wypełnienie ścian mobilnych akustycznych gwarantuje Ci wysoką dźwiękoszczelność. Przesuwne ściany o parametrach wygłuszających dźwięki zapewnią optymalne parametry izolacyjności akustycznej wnętrza. Chcesz zredukować poziom hałasu w biurze? Wydzielić salę konferencyjną na spotkania bez konieczności wykonywania generalnego remontu pomieszczenia? Skorzystaj z zalet, jakie mają działowe ściany akustyczne Optimal 110 Acoustic.

Ścianki działowe akustyczne

System akustycznych ścian mobilnych znajduje zastosowanie w podziale pomieszczenia. Ściany działowe akustyczne dają pełną swobodę konstrukcji każdego wnętrza. Łączą prostotę obsługi, wysoką izolację akustyczną i elegancki wygląd. Każdy z tych elementów wykonania można dopasować do wymagań i preferencji użytkowników powierzchni. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości modułów akustycznych akustyczne systemy przesuwne można zastosować do każdego rodzaju powierzchni. Nasze produkty możesz wykorzystać w pomieszczeniach obiektów, takich jak:

 • sale konferencyjne,
 • restauracje i sale weselne,
 • hotele,
 • sale widowiskowe,
 • biura.

Skorzystaj z ochrony akustycznej w pomieszczeniu dzięki panelom o wysokiej izolacyjności akustycznej. Stwórz odrębną, wygłuszoną przestrzeń. Dźwiękoszczelne właściwości konstrukcji działowej sprawiają, że wydzielone pomieszczenie jest całkowicie odizolowane od reszty przestrzeni. Wypróbuj nowoczesne rozwiązania do pomieszczeń. Skorzystaj z innowacyjnych technologii oraz systemów mobilnych ścian akustycznych i dziel przestrzeń tak, jak Ci wygodnie!

01

Wysoka izolacyjność
AKUSTYCZNA

Ściany akustyczne w systemie Optimal 110 Acoustic to doskonale izolujące dźwięki, akustyczne moduły. Ich szerokość wynosi od 80 cm do 130 cm, a wysokość odpowiada warunkom ścian w pomieszczeniu. Ściana akustyczna Optimal Acoustic ma 11 cm grubości. Sprawdź też nowoczesne, szklane ściany mobilne, których izolacyjność akustyczna wynosi do Rw 33dB.

02

Płynnie jeżdżące MODUŁY

Mobilne moduły ściany akustycznej są zawieszone w aluminiowym torze jezdnym, który instalujemy w płaszczyźnie sufitu. Mobilne systemy akustyczne Optimal 110 Acoustic w swojej konstrukcji ścian nie potrzebują do działania prowadnic podłogowych.

03

Budowa systemu paneli
AKUSTYCZNYCH

Oznaczenia elementów budowy systemu ścian akustycznych.

 1. stalowa belka konstrukcyjna
 2. mechanizm rozpierający-ryglujący
 3. wełna akustyczna
 4. listwa rozpierająca przypodłogowa
 5. listwa rozpierająca przysufitowa
 6. aluminiowe listwy pióro-wpust
 7. płyty okładzinowe
 8. wózek jezdny

System ścian przesuwnych akustycznych

Do wykonania ściany działowej w ramach systemu Optimal 110 Acoustic nie są konieczne prowadnice podłogowe. Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej szczegółów. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania o mobilne ściany akustyczne. Poznaj parametry techniczne naszych konstrukcji mobilnych i skorzystaj z rozwiązań, jakie oferują systemy ścian akustycznych. Dźwiękoszczelne ściany akustyczne składają się z elementów, takich jak belka konstrukcyjna, listwy rozpierające, wózek jezdny i płyty okładzinowe. W każdej ze ścian możemy dodatkowo zamontować drzwi. Wysoka izolacja akustyczna i odpowiednia grubość ścian umożliwia dopasowanie każdej przestrzeni do potrzeb użytkowników.